פרויקטים
מדוע כדאי לשווק פרויקט אצלנו?

אנג'ן היא אימפריית נדל"ן ידועה, ותיקה ובעלת רזומה עשיר בתיווך נדל"ן ושיווק פרויקטים בכל רחבי הארץ.
מידי חודש אנו באים במגע עם מאות לקוחות פוטנציאליים ברחבי הארץ, המבקשים למצוא לעצמם נכס אטרקטיבי שיתאים לצרכים שלהם, לתקציב ולחלום. אנו עושים הכל בשביל להתאים את הנכס הרצוי, בפרויקט או המיקום הרלוונטי, לעוד לקוח המרוצה.

יועצי הנדל"ן שלנו באנג'ן הינם אנשי מקצוע שנבחרו בקפידה ועוברים הכשרות והשתלמויות לקידום ושדרוג ביצועי המכירות.
אנו בוחרים את אנשי המכירות והשיווק המתאימים ביותר לפרויקט שלכם, תוך התאמה לאופי הפרויקט וסוג האוכלוסייה.

אנו מעניקים לכל לקוח מתעניין ליווי אישי הכולל מענה מהיר, ופגישות מקצועיות ונעימות, תוך מתן ייעוץ מקיף בכל תחום הנוגע לעסקה.

 

היועצים שלנו מתמחים בקריאת והסברת 'תוכניות נכס', לצד התמצאות במרחב כיווני האויר ואפשרויות הנוף מכל פינה בפרויקט. אנו אף עומדים בקשר הדוק עם גורמי מימון ומשפט, ועורכים ללקוחות הפרויקט סיורי שטח באתר הבניה, בתיאום מול הגורמים בשטח.

כך מובטח לכל יזם שהפרויקט שלו יימכר במהירות וביעילות לרוכשים הנכונים.

ג'רוזלם סקיי

ג'רוזלם סקיי, פרויקט המגורים היוקרתי הנבנה ע"י חברת "שומרי אמונים" – יהלום מפואר בכתרה של עיר הקודש. קריה חדשה ההולכת ונבנית בסטנדרט בנייה גבוה ומושקע במיוחד, נדיר באיכותו. עם תמהיל קהילתי מסלתה ומשמנה של ירושלים.

בטבורן של שכונות ירושלים הוותיקות מלאות ההוד, סמטאות אחדות ממבואות העיר העתיקה והכותל המערבי, פסיעות מדודות מישיבת מיר המעטירה, בסמיכות לשכונות בית ישראל ומאה שערים, כאן נבנה עולם חדש ומופלא. קנקן חדש מלא ישן, בנייני מגורים מודרנים שיעטרו את העבר הירושלמי בהדר מתחדש.

מרום ירושלים

בלב ליבה של עיר הנצח היהודית, סמוך לעורק החיים המרכזי של הקהילה החרדית בארץ ובעולם – רחוב מלכי ישראל בגאולה, כאן ממוקם שמור ומתוחם מזה מאה וחמישים שנה 'שנלר' – מתחם נדיר ביופיו הכולל עשרות דונמים של שטחים ירוקים פסטורליים לצד מבנים היסטוריים ציוריים. אי של שלווה ושקט דקות ספורות מהרחובות והסמטאות של המרכז הסואן של ירושלים.

כאן מוקם פרויקט מגורים אקסקלוסיבי המציע לראשונה חווית מגורים מושלמת שלא הייתה כמותה, דירות בסטנדרט עילי עם כל פונקציות היוקרה עליהם חלמתם, בתכנון וביצוע קפדניים ברמה הגבוהה ביותר.

מרום ירושלים מציעה את מתחם מגורי העילית המספק לראשונה איכות חיים מושלמת ברמה שטרם נראתה, יחד עם ערך מוסף השואב את ייחודיותו מיופיה של ירושלים. מרום ירושלים היא ירושלים במלוא הדרה.

טרקלין רובע ו' אשדוד

באשדוד ברובע ו' סמוך ונראה לרובע ז' מוקם הפרויקט האיכותי והמבוקש טרקלין רובע ו' אשדוד.

המיקום והקרבה למוסדות החינוך ומרכזי הקניות, הופכים את
הפרוייקט האיכותי לאטרקטיבי במיוחד עבור המשפחה שלך.

בואו להנות ממפרט מפנק ועשיר ומהיצע דירות 3-5 חדרים,
הנסמך על נסיון מקצועי ומוניטין רב אותו רכשה חברת ׳טרקלין׳ בפרוייקטים רבים ברחבי העיר.